Kylie Jenner sjell momentet më emocionuese përmes këtyre imazheve

  Kylie Jenner ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, të realizuara gjatë këtij viti.      

Kylie Jenner ka postuar disa imazhe, në të cilat sjell momentet më të bukura që i kanë ndodhur gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

Natyrisht që në shumë prej tyre, është vogëlushja e saj, Stormi, e cila është dhurata më e mirë për të, në këtë vit.

Ajo ka sjellë edhe disa fotografi përkrah partnerit të saj, Travis Scott dhe pjesëmarrjen në disa evente me të. /Lajmi.net/ 

  

Loading poll ...