Kylie Jenner tërheq vëmendjen e ndjekësve me veshjen e saj

Një prej yjeve në rrjetet sociale, Kylie Jenner, “shkëlqen” në rrugët e Nju Jorkut.

 

Ajo është duke u përgatitur për të “tronditur” çilimin e kuq me motrat e saja, për një nga ngjarjet më të mëdha të modës në kalendarin e shoubiz, ‘Metgala’ shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Dhe përpara natës së madhe, Kendall Jenner tregoi stilin e saj të modës në rrugët Nju Jorkut.

Modelja 23 vjeçare tërheqi vëmendjen e publikut me veshjen e saj  ngjyrë ari. /Lajmi.net/