Kylie Jenner vjen me një selfie të ‘nxehtë’ para pasqyrës

  Kylie Jenner njësoj si motra e saj Kim, sapo e ‘dogji’ një rrjet të tërë me pozën seksi.      

Kylie Jenner ka zgjedhur ta realizoj një foto në pasqyrë dhe në plan të parë i ka vënë vithet bombastike, shkruan lajmi.net.

Selfie të tilla motrat Kardashian jemi mësuar shpesh t’i shohim duke realizuar, e secila foto ka qenë më shumë në interes të publikut se sa tjetra.

Kylie në fakt po i reklamonte të brendshmet./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

Loading poll ...

 

 @calvinklein #mycalvins #ad 

A post shared by   Kylie  (@kyliejenner) on