Kylie Jenner vjen sensuale në fotosesionin bardhë e zi

 

Kylie Jenner ka realizuar një fotosesion të ri.

Kylie Jenner vjen tejet joshëse në setin e ri fotografik, pjesë nga i cili ndau me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja realizoi fotosesion bardhë e zi, të realizuar nga Sasha Samsonova, ndërsa ishte veshur me ngjyra leopardi.

21-vjeçarja pranoi shumë komente nga ndjekësit, të cilët e pëlqyen seti e ri të saj.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin. /Lajmi.net/