Labi dhe Qëndresa sjellin foton e ëmbël familjare me rastin e 1 mujorit të vajzës

Vajza e moderatorit Labinot Gashi dhe gruas së tij Qëndresës sot i ka mbushur 1 muaj jetë.

Me rastin e 1 mujorit të vajzës, moderatori Labinot Gashi e ka publikuar një foto së bashku me të dhe Qëndresë, pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë zemre, shkruan lajmi.net.

”Bekimi ynë sot 1 muaj, Rroa ”, ishin fjalët e Labit. Dyshja dashurinë e tyre e nisën vite më parë në Ulqin, për çka Labi ka folur shpesh nëpër intervista të realizuara.

Dasma e tyre bëri bujë mediatike, e sot dyshja duken më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit, të bekuar pranë vajzës.