Labi: O Kresh a je mirë more?

Mc Kresha këtë fundvit ka goditur me këngën “Psikopatja jote”, në dyet me Fifin, me të cilën këngë ata u paraqiten në festivalin “Kënga Magjike” dhe fituan vendin e tretë, shkruan “Kosovarja”.

Kënga “Psikopatja jote” morri gjithë simpatinë e publikut dhe ajo po vazhdon të dëgjohet edhe më tej nga publiku.

Kresha bashkë me Fifin u panë edhe në emisionin festiv “Op op Labi party”. Reperi këndoj live edhe muzikë popullore, madje ia doli më mirë se shumë këngëtar të këtij zhanri, shkrua “Kosovarja”.

Labi, teksa po e shihte reperin, sikur po çuditej. Këtë e vërteton edhe kjo foto ku moderatori duket sikur po i thotë Kreshes: A je mirë more?/Kosovarja/