“LaLa” nga Seven Saraçi publikohet në disa platforma muzikore

  Seven Saraçi ka lansuar projektin e ri muzikor.      

Seven Saraçi ka publikuar këngën e tij më të re, me titull “LaLa”, të cilën e solli në disa platforma muzikore, shkruan lajmi.net.

“Fillojmë vitin e ri drejt #LALA sapo u publikua në Spotify, iTunes, Apple Music, e të tjera”, ka shkruar ai në një njoftim.

Seveni ditë më parë ka bërë të ditur që është duke punuar rreth disa projekteve muzikore dhe një albumi të ri.

Mbetet të shihet se çfarë po përgatit ai kësaj radhe. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Starting the new year right? #LALA OUT NOW on spotify , itunes , Apple Music , etc. Enjoy. (Linkinbio) 

A post shared by   Seven  (@7saraci) on