Learta e Kushtrimi në Austri, publikojnë fotografinë e këndshme me Matinin

Çifti Learta dhe Kushtrim Salihu kanë fituar shumë famë në krahur e nënës së Kushtrimit, Shyhrete Behluli.

Learta sot ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet së bashku me Kushtrimin dhe të birin e tyre, Matinin.

“Hera e parë e Matinit në Austri” ka shkruar Learta.

Ndryshe, çifti janë martuar para dy vitesh dhe deri më tash janë prindër vetëm të Matinit.