Learta pozon me Matinit, por reagimi i tij është befasues

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasëm që përmendet ende në media e në public, përcjell ORAinfo.

Ata tani kanë një djalë, Matinin, e fotot e të cilit i shohim në rrjetet sociale të Leartes dhe Kushtrimit.

Learta para pak çastëshj ka publikuar një foto me djalin e saj nga vetura.

Por, në këtë foto Matini ka ‘injoruar’ krejtësistë nënën e tij, Laertën, duke mos e shikuar fare gjatë shkrepjes së fotos.