Learta sot mori një dhuratë shumë të shtrenjtë, shikoni reagimin e saj

U bë e njohur si reja e kengëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, e tani është një ndër personazhet më të perfolura të estradës shqiptare.

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi janë martuar pak vite më parë dhe tanni janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin, përcjell ORAinfo.

Learta është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të jetës së saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë, unazë shumë të shtrenjtë.

Loading poll ...