Learta vjen me urim rrënqethës për binjakët e Egzonës

Sot ishte një ditë e madhe për Egzonën dhe Albatritin, ata tashmë u bënë prindër të tre fëmijëve, shkruan “Kosovarja”.

E për familjen nuk munguan edhe urimet e shumta, duke shprehur fjalët më të mira të mundshme.

Në mesin e urimeve nuk mungoi as Learta Jakupi, ajo postoi në Instagram një foto duke uruar Egzonën dhe Albatritin për lindjen e binjakëve. /Kosovarja/