Ledina Çelo feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

 Ledina Çelo me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa sot ka mbushur plot 42 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

“Shumë urime për mua”, ka shkruar Ledina mbi foto, në të cilën shfaq një buqetë me lule dhe një vizatim të fëmijëve të saj.

Për ndryshe, Ledina Çelo përkundër moshës që ka vazhdon të qëndojë në top-formë. /Lajmi.net/