Ledina Çelo nuk di të plaket

Elegante, e thjeshtë dhe natyrale janë vetëm disa nga gjërat që e karakterizojnë këngëtaren e njohur, Ledina Çelo.

Kënëgtarja nga Shqipëria, nuk e ka farë në planë të plaket, në imazhet e reja të publikuara në ‘Instagram’ ajo ka treguar se si dukej në moshën 20-të vjeçare, shkruan Indeksonline.

Seksi dhe atraktive ajo dukej në fotografinë e publikuar, por që dallimi nuk ishte i madh nga dukja që ajo ka sot.

Ledina vazhdon ta sfidojë moshën dukej qenë një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka sjellur projekt të ri muzikor duke iu përkushtuar jetës personale.