Ledri mbetet pa gjumë, kjo është arsyeja pse!

Ledri Vula është ndër reperët më të kërkuar në estradën shqiptare.

Koncertet dhe projektet e shumta e lënë shpesh atë pa gjumë.

Por mbrëmë ka pasur një arsyeje tjetër që ka mbetur pa gjumë, transmeton Indeksonline.

Ledri ka publikuar një fotografi me një fëmijë ku kishte shkruar: “Arsyeja e preferua për të humbur gjumin”.

Vula së fundmi publikoi projektin ‘A JE’ në bashkëpunim me artisten e re Tayna, që u pëlqye shumë nga publiku. Brenda një kohe shumë të shkurtër ka arritur të grumbullojë afro gjashtë milion klikime.

Edhe këtë vit, Ledri ishte nga reperët me më së shumti hite, ku u dëgjuan edhe jashtë vendit.