Ledri me fotografi të ëmbël, ashtu siç është vet ai

Ledri Vula është një nga reperët më të pëlqyer shqiptar.

Vitin që kaloi ai e dëshmoi që është i pa konkurrencë me hitet dhe koncertet e panumërta.

Këtë vit Ledri do ta nis po ashtu me një hit tjetër, atë në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Lyrical Son.

Deri atëherë reperi na freskon me imazhe të ëmbla, ashtu siç di vetëm ai, duke treguar stil dhe art.

E fundit është edhe kjo fotografi ku ai shfaqet në të zeza pranë disa barkave.