Leonora Jakupi me ngjyrat e flamurit të Kosovës në stadium, kështu po duket

 

Leonora Jakupi po ndan me ndjekësit momente nga atmosfera në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Në mesin e shumë të pranishmëve edhe këngëtarja Leonora Jakupi ka shkuar për ta shikuar ndeshjen në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e ka publikuar edhe një foto  me të cilën ka treguar se si ka zgjedhur të vishet dhe dominojnë ngjyrat e flamurit të Kosovës.

Leonora e ka vendosur një kapelë në të cilën shihet flamuri i Kosovës. Ndeshja Kosovë- Bullgari përfundoi me rezultat 1:1./Lajmi.net/

Loading poll ...