Liberta Spahiu ka shtuar dhjetë kilogramë

Liberta Spahiu është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Prezantuesja shquhet për bukurinë dhe linjat trupore, teksa është një nga ato femrat që vetëm sa i shtohet hijeshia ndër vite.

Këtë e ka treguar edhe vet ajo përmes sfidës së re, ku ka postuar një fotografi të realizuar para dhjetë viteve dhe një tani.

Krejt çfarë ka ndryshuar është se ajo ka shtuar dhjetë kilogramë.