Liberta Spahiu mahnitëse, e kompletuar me komplete

Është padyshim një prej fytyrave më të dashura të ekranit.

Moderatorja Liberta Spahiu çdo herë befason me paraqitjen e saj, shkruan Indeksonline.

Në në ditën e fundit të këtij viti, Liberta ka ndarë me adhuruesit e saj disa fotografi në një veshje komplete në të cilat ajo dukej për mrekulli.

Por, përveç kësaj ajo kishte edhe një mbishkrim interesant në të cilën ka treguar diçka për dukjen e saj.

“Pak para se me u nis n’2019 … edhe dicka po kallxoj N’shoqni teme njihna si vajzë e kompleteve m’pëlqejnë shumë…dhe gjithëmonë janë zgjidhje e mirë për plot raste: për punë, drekë, darkë, fejesë, ziafete, e qe besa edhe për naj portret familjarë te bredhi me familje.” ka shkruar prezantuesja në mbishkrimin e imazheve.