Linda Halimi filmon trupin nga afër, shikojeni si duket pak kohë pas lindjes

 

Linda Halimi ka befasuar me format trupore pak kohë pas lindjes së vajzës.

Linda Halimi po shijon muajt e parë të të bërit nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka arritur që për pak kohë t’i rikthejë format trupore, e këtë gjë e ka treguar edhe përmes një videoje në Instagram.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë të shkurtër, në të cilën tregon linjat perfekte.

Për ndryshe, menjëherë pas lindjes së vajzës, Linda është rikthyer në studio muzikore për të punuar rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/