Lluni vihet në siklet kur pyetet për Mc Kreshën dhe Lyrical Son

 

Lluni, tashmë është pjesë e labelit “PINT”.

Meqë punon me këtë grup qysh nga fillimi i karrierës së tij, Lluni ka raporte mjaft të mira me Mc Kreshën dhe Lyrical Son, shkruan lajmi.net.

E në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”, Lluni është detyruar të zgjedh mes Kreshës dhe Festimit.

Se kë zgjedh ai dhe si përgjigjet në këtë pyetje, shikojeni materialin që ua sjellim më poshtë. /Lajmi.net/

Loading poll ...