Lola Haradinaj kujton nënën e ndjerë nëpërmjet kësaj fotografie

 

Lola Haradinaj e ka publikuar një foto të vjetër në Instagram në të cilën shihen nëna e saj e ndjerë bashkë me babain e saj, Mustafë Muçajn.

Bashkëshortja e deputetit të Kuvendit të Kosovës, nga radhët e AAK-së, Daut Haradinajt e ka kujtuar nënën e ndjekë nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagra, shkruan lajmi.net.

Pranë imazhit Lola nuk ka shkruar shumë fjalë vetëm se e ka shqiptaur epitetin ”Nënë”. Ka vite që bashkëshortja e Mustafë Muçajt ka shkuar në atë botë mirëpo kujtimi për të nga vetë ai dhe fëmijët mbetet i freskët.

Përveç Lolës edhe të tjerët anëtarë të familjet i kemi parë duke postuar shpesh imazhe nga e kaluara, kështu duke e kujtuar zonjën tashmë të ndjerë./Lajmi.net/