Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

Loredana Zefi dhe bashkëshorti i saj janë parë në aeroportin e Bazelit disa orë nmë parë.

 

Sipas një lexuesi, ata kanë marrë rrugën për në Kosovë, shkruan 20minuten, transmeton lajmi.net.

Loredana dhe bashkëshorti i saj Mozzik ishin parë në aeroportin e Bazelit të enjten pasdite.

Loredana ishte veshur me një xhaketë të trashë “Gucci” dhe mbante një kapele nv kokë.

“Ajo u fsheh prapa syzeve të dielli dhe kishte një buzëkuq. Nuk e kemi parë fytyrën e saj”, thotë një lexues.

Ai nuk ishte në dijeni për rastin e Loredanës, ku dyshohet se mori qindra mijëra franga nga një çift.

Lexuesi tha se dyshja po fluturonin për në Kosovës, ai tha se është fans i Mozzik dhe ishte shumë i kënaqur që takoi atë në mënyrë spontane.

Një tjetër lexues tha se motra e tij e pa çiftin dhe tha “Si mundet Loredana të udhëtojë për në Kosovë”.

Loredana është në gjyq për mashtrim të dyshuar, ajo thuhet se ka marrë 700.000 fraga ngan jë çift nga Valais. /Lajmi.net/