Loredana habit me veprimin që ia bënë vajzës

Mozzik dhe Loredana tashmë janë ndër artistët më të përfolur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e tyre ka marr një kahje tjetër, pasi që në dhjetor të vitit të kaluar u bënë prindër për herë të parë.

Këtë ndjesi, ata e shfaqin shumë shpesh duke postuar imazhe të ndryshme të Hanës.

E, siç shihet nga fotot e realizuara, vajza e tyre është një fëmijë për mashallah.

Por, ajo që ia shton hijeshinë imazhit të fundit është dukja e njejtë që Loredana e ka bërë së bashku me vajzën./Kosovarja/

Loading poll ...