Loredana publikon fotografi me vajzën

Loredana, ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

E, kjo fotografi është më e veçante pasi që shfaqet me të bijën e saj, Hanën e cila ka pak javë që ka lindur.

“Hana” ka shkruar ajo bashkangjitur me imazhin, duke ia bërë edhe “tag” në llogarinë e të voglës.

Një llogari në Instagram është hapur nga vet prindërit, Loredana dhe Mozzik teksa ka arritur të mbledh me miliona fansa.