Loreta Kaçka me urim të veçantë për këtë person

 

Loreta Kaçka uron Violeta Kajtazin me rastin e ditëlindjes.

Loreta Kaçka shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ta uruar  këngëtaren Violeta Kajtazi për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e postuar në InstaStory ajo la mbishkrimin “Gëzuar Ditëlindjen Letushja zemrushja ime, ti uroj të gjitha të mirat në jetë ashtu siç je dhe vet, Të Dua”.

Kënga e fundit nga Loreta Kaçka titullohet ‘Kapërcej’ që numëron hiq më pak se gjysmë milion klikime. /Lajmi.net/