Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

 

Blogerja shqiptare, Lori Hoxha është në pushime.

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi por nuk ka zbuluar destinacionin e pushimeve, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, imazhet dhe videot provokuese nga ana e saj nuk mungojnë gjersa vjen çdo herë e më e nxehtë.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, ka sjell një fotografi në bikini, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Hoxha së fundmi ka treguar se ka zbuluar ëndrrën e saj të fëmijërisë, ku ndoqi nga afër një koncert të reperit Drake. /Lajmi.net/