Lori Hoxha shfaqet seksi në fustan të zi

Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e Top Channel është tejet aktive në rrjetet sociale.

Edhe këtë herë, Lori Hoxha ka ndarë më ndjekësit e saj një imazh ku shihet pranë mikeshave të saj, shkruan Indeksonline.

Në këtë fotografi, Lori ka provokuar duke ngritur këmbën lart derisa shihet se po argëtohej pa fund.

Të gjitha vajzat dukeshin elegante, ndërsa në sy bije veshja e shkurt e Lorit në të cilën ajo dukej tejet seksi.

Ndryshe, Lori bënë një jetë luksoze ndërsa ky viti ishte i përmbushur me udhëtime të shumta jashtë vendit.