Lori Hoxha tregon një nga momentet më të mira të vitit 2018

Ka sjell një nga momentet më të mira të vitit, 2018.

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha në llogarinë e saj Instagram ka publikuar një nga momentet më të bukura të vitit 2018, shkruan lajmi.net.

“Më e mira e 2018”, ka shkruar ajo teksa shfaqet me motrën, Sarën dhe dy mikeshat e ngushta të saj.

Siç shihet, kjo foto është shkëputur nga pushimet luksoze të Lorit ku gjatë gjithë verës ishte në vende të ndryshme dhe mjaft të shtrenjta.

Lori Hoxha është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri, e cila shquhet për stilin unik që posedon. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

best of 2018

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on