Lori Hoxha zbulon tortën dhe urimin emocionues për të ëmën

 

Presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha feston sot ditëlindjen.

Kjo u bë e ditur nga vajza e saj, Lori Hoxha e cila ka uruar të ëmën për ditën më të rëndësishme, shkruan lajmi.net.

Lori përmes një postimi të publikuar në Instastory, ka zbuluar tortën e ditëlindjes së të ëmës si edhe moshën e saj.

“Buzëqesh gjithmonë Ma”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Loading poll ...

Blogerja, Hoxha është një nga femrat më me stil e më të komentuara në showbizzin shqiptar. /Lajmi.net/