Lori, një bionde sensuale si kurrë më parë

Hitet e saj, kanë bërë që ajo të jetë mjaft e kërkuar, për çka edhe ka krijuar një bagazh të madh në karrierë.

Ndër vite, njihet si një nga këngëtarët me zërin më melankolikë, duke mos anashkaluar këtu edhe stilin e saj, shkruan Kosovarja.

Vitim që lamë pas, goditi thellë në zemrat e publikut, me disa nga fotosesionet që realizoi.

Por, duket se edhe këtë vit e filloi kështu, ku ndau disa fotografi të cilat ishin për lakmi.

Me fustan ngjyrë bronzë, dhe flokë gjysmë të lëshuara, vërtetë që erdhi një biondinë më e bukur se kurrë.

 

Dhe, natyrisht as këtë herë, nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta, nga ndjekësit e saj. /Kosovarja/