Lori uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

 

Lori Kaçka i ka uruar besimtarët katolik.

Besimtarët e krishterë sot festojnë Pashkët dhe rastin e kësaj dite ishin të shumtë emrat e estradës shqiptare ata të cilët i kanë uruar, shkruan lajmi.net.

Ndër ta edhe këngëtarja Lori Kaçka e cila këtë vendosi që ta bëjë nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Gezuar Pashket, te gjithe besimtareve te fese katolike..!”, ishte urimi i këngëtares shqiptare, Lorit./Lajmi.net/