Lorik Cana me gruan vizitojnë punimet e stadiumit të Kombëtares Shqiptare

 

Lorik Cana bashkë me Monika Canën sot bënë një vizitë të veçantë.

Lorik dhe Monika Cana sot kanë vizituar punimet e stadiumit të Kombëtares Shqiptare, shkruan lajmi.net..

Ata panë nga afër punën që është bërë për ndërtimin e këtij stadiumi, ndërsa në rrjete sociale ka ndarë me ndjekësit një fotografi që e realizoi gjatë kësaj vizite.

“Faleminderit për Vizitën ? Arena Kombëtare po bëhet??‍♂️?‍♀️⚽️”, ka shkruar Cana. /Lajmi.net/