Luana Vjollca me pizhame dhe pa ‘make up’

Prezantuesja e njohur shqiptare Luana Vjollca së fundmi ka postuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me një palë pizhame të lezetshme ngjyrë rozë dhe pa makijazh.

“Nga krevati në makinë, akoma me pizhame”- ka bashkangjitur Luana në këtë video.

Ajo po ashtu njihet për format e saj seksi . Së fundmi Luana ka krijuar një webfaqe ku është duke i shitur veshjet e saj dhe mesa duket ky biznes po i ecën shumë mirë.