Luana Vjollca shfaq linjat trupore në fustanin e bardhë

 

Është njëra nga femrat më të zjarrta e më të ndjekura në showbizzin shqiptar.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Luana Vjollca poashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar disa imazhe në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet mjaft joshëse në fustanin e bardhë.

Këngëtarja Vjollca shquhet për linjat e saja trupore, për të cilat duhet ta kemi zili e më së miri shikojeni më poshtë.

Ajo momentalisht është duke shijuar suksesin e projektit të fundit “Boll u bo tu vujt”, që ka marrë mbi tre milionë shikime në YouTube. /Lajmi.net/