Luana Vjollca u kërkon falje fansave, kjo është arsyeja

Luana Vjollca po u kërkon falje fansave të saj për mos mbajtjen e një premtimi.

Këngëtarja Luana Vjollca e pati planifikuar që ta përmbyllë vitin 2018 me një projekt të ri muzikor por duket se planet kanë ndryshuar dhe projekti nuk ka mundur të përfundohet, shkruan lajmi.net.

‘’Gyle gyle’’ titullohet kënga e cila nuk u publikua sot në orën 14:00 siç ishte planifikuar.

Nëpërmjet Instagramit ajo bëri të ditur se kënga do të publikohet në kohë të pacaktuar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Loading poll ...

??

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on