Lule Mustafa habit me deklaratën për kolegët e estradës

Lule Mustafa ka sjellë në skenën muzikore disa këngë të shoqëruara me videoklipe.

Projekti i fundit i këngëtares është kënga me titull “Deren mos ma mbyll”, shkruan “Kosovarja”.

Balada e Lules u dëgjua mjaftë dhe u komentua pozitivisht nga artdashësit, pasi ajo erdhi krejtësisht ndryshe.

Lulja, që njihet edhe si motra e vogël e Safetes e Sahides, në një intervistë dhënë “Prive”-së, ka folur për disa gjëra mjaftë interesante, madje edhe për “dyfytyrësish” në estradë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka thënë se nuk mund ta veçoj një emër, pasi në estradë ka shumë persona dyfytyrësh./Kosovarja/