Lumi B me bashkëshorten, të lumtur në krahët e njëri-tjetrit

Lumi B dhe bashkëshortja e tij, Miranda, kanë publikuar kolazh fotosh, ku shihen të lumtur në shoqëri të njëri-tjetrit.

Bashkëshortja e Lumit, Miranda, ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet e lumtur në krahët e reperit, shkruan lajmi.net.

Fotografitë ishin shkrepur vite më parë, ndërsa çifti dukeshin shumë të dashuruar, në përqafim të njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Lumi dhe Miranda janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Blin.