Majk: Nganjëherë lidhem për t’u ndarë, për ta nxjerrë një këngë

Majk ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit.

 

Majk është emër shumë i komentuar si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë private, shkruan lajmi.net.

Reperi do të jetë i ftuar në “Xing me Ermalin”, ndërsa në promon e emisionit është shkëputur një pjesë e deklaratës së tij, ku ndër të tjera flet për jetën private.

Duke folur për këngët, të cilat kanë zakonsht temë dashurinë, reperi habiti të gjithë me deklaratën.

“Nganjëherë lidhem për t’u ndarë, për ta nxjerrë një këngë”, tha Majk duke qeshur.

Për ndryshe, rreth më të rejave nga Majk mund të mësoni në intervistën që reperi dha për “Mirage” gjatë koncertit recital të Soni Malajt, ku ishte i ftuar special. /Lajmi.net/

 
 

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Hejjj miq mos harroniiii, na ndiqni nesër në ora 21:40 te “Xing me Ermalin” me super spektakël, lojra dhe të qeshura pafundddd me @majkaveli dhe personazhet e teatrit “Boeing Boeing” ?? Do të kënaqeni shumëëëë…?? 

A post shared by   Ermal Mamaqi  (@ermalmamaqiofficial) on