Majk ‘reklamon’ makinën ‘Porsche’: Nëse nuk bën para, nuk ka kuptim

 

Majk është shumë i dhënë pas makinave të shtrenjta dhe njihet si njëri prej reperëve që hargjon shumë.

Reperi Majk e ka publikuar një video ku shihet duke ngarë një makinë të tipit ‘Porsche’, shkruan lajmi.net.

Në një tjetër postim ai ka treguar se për të është shumë e rëndësishme që të fitoj para, përndryshe nuk do të kishte kuptim.

Suksesi që ai e ka arritur në muzikë dhe mbrëmjet e shumta në të cilat performon i kanë mundësuar që Majk ta ketë një jetë të mirë financiarisht./Lajmi.net/