Majku me pallton e ish të dashurës

Cilësohet si njëri ndër reperët më të mirë, me një talent të veçantë dhe me një mori hitesh të sjella ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Majk dikur pjesë e grupit “TDS”, tani funksionon si solo artist, ndonëse është pjesë e labelit “Babastar”.

Madhe, Majk është ndër artistët më besnik të “Babastar”, ndërkohë që jeta e tij private është mjaftë e përfolur, shkruan “Kosovarja”.

E dashura e fundit e këngëtari, Melita Nushi, njihet për stilin luksoz.

Loading poll ...

A thua, këtë pallto që e ka veshur Majk, të jetë e Melites? /Kosovarja/