Majlinda Zeka ‘bëhet’ nuse, kështu i rri dallama

  Majlinda Zekës po i shkon shumë dallama.      

Ish e dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka, u bë e njohur për publikun pas lidhjes së shkurtër që e pati me të, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nuk ishte vetëm kjo arsyeja se përse emri i saj së fundmi ishte shumë i komentuar.

Majlinda në Instagram publikon shpesh edhe foto të djalit por jo vetëm të tij. Së fundmi e ka ndarë me ndjekësit e shumtë një të veten në të cilën shihet se ka veshur dallama dhe i shkon shumë.

Faktikisht bazuar në imazhin, ajo është veshur si nuse vetëm për reklamë./Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 Albanian traditional couture ? 

A post shared by   MR⚜️  (@majlindazeka1) on