Manjola Nallbani mbajti koncert recital me rastin e 30-vjetorit të karrierës

Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbajtur koncert me rastin e 30-vjetorit të karrierës.

 

Manjola Nallbani sonte (e enjte) mbajti koncert recital në Tiranë, ku këndoi hitet e saj, shkruan lajmi.net.

Të ftuar special në këtë koncert ishin edhe disa emra të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Kastriot Tusha dhe Shkëlzen Jetishi, ishin pjesë e këtij koncerti, me të cilët Manjola këndoi në skenë.

Më poshtë mund  ta shihni një video nga koncerti solistik i Manjola Nallbanit në Tiranë. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 #Repost @kurtikozeta (@get_repost) ・・・ Ne kete llum ku politika ka zhytyr vendin; ne kete pasiguri ekonomike e sociale, ne kete varferi ekstreme, ne kete dyndje aplikimesh per llotari e azil, per thuajse dy ore njeriu i harron te gjitha, por zhytet aty, ne kete artin qe as nuk preket, as nuk shihet, por ndjehet dhe me ndjesine s’ka pazare… me te edhe fillon, edhe mbaron gjithcka. Zhytesh aty per ta mbajtur frymen pezull e per t’u ngushelluar se ne kete vend nuk ka vec terr, por ngjyra, tinguj e zera qe te mbushin me shprese! Sa i bukur ky fllad koncertesh live! @manjolanallbani @aurelagaceofficial @elifaramari 

A post shared by   E pasur jam, se ty të kam  (@aurelagaceofficial) on