Martohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle, publikohen foto nga dasma

Ish-bashkëshorti i Meghan Markle i ka dhënë fund beqarisë.

 

Tashmë dukesha Meghan Markle dikur ishte aktore e njohur, shumë e suksesshme, dhe zemra e saj i përkiste një mashkulli tjetër, shkruan lajmi.net.

Ish-bashkëshorti i saj, producenti Trevor Engelson e ka kurorëzuar dashurinë me martesë dhe janë publikuar imazhe nga dasma e organizuar.

Ai ka kurorëzuar me martesë dashurinë me të dashurën e tij prej më shumë se një viti. Trevor dhe nutricionistja Tracey Kurland u fejuan në muajin tetor në një ceremoni private dhe pak ditë më parë kanë realizuar edhe dasmën.

Kujtojmë e Meghan nisi lidhjen me producentn e filmave Trevor Engelson në vitin 2004 dhe pas gjashtë vjetësh ata u fejuan (2010).

Në shtator të 2011-tës dyshja u martuan në ‘Ocho Rios’ në Jamaica ( Xhamajka) në një ndejë me më shumë se 100 të ftuar, familjarë e miq.

Por nuk u desht shumë që rrugët e tyre të ndahen, dhe dy vite më vonë (2013) i dhanë fund martesës së tyre me divorc./Lajmi.net/

  

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 It’s official! Amazing night, Amazing couple! #t?t #detailseventplanning #rosewoodmiramarbeach #marksgarden #imagesbylighting 

A post shared by   syarbro1  (@syarbro1) on