Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

  “I thashë PO”, është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti.      

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

“Unë thashë PO…? Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 • I Said Yes…? Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua 

A post shared by   Rezarta Shkurta  (@rezartashkurta) on