Mbahuni fort para se të shikoni këtë foto të modeles ruse

 

Modele më seksi si Anastasiya akoma nuk keni parë.

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko e cila konsiderohet të jetë rivale e Kim Kardashian ka befasuar të gjithë me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një imazh në Instagram, ku shfaqet mëse në formë dhe tejet e zjarrtë teksa ka vënë në pah linjat bombastike.

Me këto forma trupore të bujshme,  Kvitko ka sfiduar të gjitha modelet e tjera, fiziku i së cilës ju lë pa fjalë.

Loading poll ...

Anastasiya në Instagram është e ndjekur nga hiç më pak se mbi 9 milionë njerëz. /Lajmi.net/