Mbesa ia publikon imazhet me pizhame dhe pa grim Agnesës, ja si reagon ajo

Agnesa Vuthaj konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare, pasi që edhe ka mbajtur primatin e më të bukurës në Kosovë.

Së fundi, mbesa e saj ka bërë një postim ku shihet Agnesa me pizhame dhe pa pikë grimi, me flokët e shprishura dhe e thjeshtë.

Agnesa këtë postim e ka shpërndarë edhe me adhuruesit e saj, si duket Agnesa është pa komplekse dhe do të tregojë se është normale si cdo femër tjetër.