Mbrëmje romantike për Afërdita Dreshajn dhe Jakub Kindl, kështu duken çifti

 

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl mbrëmjen e së premtës darkuan bashkë në një ambient të këndshëm.

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregoi se si dukej ajo dhe Jakub, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur ngjyrën e verdhë dhe të zezë, teksa dukej joshëse me dekolte të hapur.

Ajo ndau me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, teksa shihet duke shijuar mbrëmjen përkrah bashkëshortit. /Lajmi.net/