Mbrëmje romantike për Feron dhe të dashurën e tij

 

Fero mbrëmjen e sontme po e kalon bashkë me të dashurën.

Fero është goxha aktiv në rrjete sociale, ku nuk i kursen as imazhet me Arbenitën, shkruan lajmi.net.

Reperi së fundi ka ndarë me ndjekësit një imazh në InstaStory, në të cilin e fotografoi Arbenitën me verë në dorë.

Për ndryshe, Fero është duke finalizuar këngën e re me titull “Zemrat e Liga”, të cilën e sjell në bashkëpunim me Zapp. /Lajmi.net/

Loading poll ...