Mc Kresha, Lyrica Son dhe Ledri Vula, gati për hitin e ri

  Një super-hit po vjen nga tre artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare.      

Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Pas konfirmimit të duetit, tre rep-artistët kanë publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave kanë treguar se si do të duken në klipin e ri.

Pas Lyrical Son, ishte Kresha ai i cili ndau me ndjekësit një fotografi, me të cilën tregoi se si do të duken në klipin e ri.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe, Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 This is ?… #themboiz #amiçët 

A post shared by   Lyrical Son  (@lyricalson) on

 

                    View this post on Instagram                            

 

 since Golf2 in this ! ? 

A post shared by   MC Kresha  (@tavnikcity) on