Me bikini të verdha mbi varkë, Demi Rose ‘trondit’ rrjetin

 

Ajo ka qenë duke postuar një rrëmujë të pamjeve gjatë pushimeve të saj në Tajlandë.

Dhe, Demi Rose u kthye përsëri nga të nxehtit të mërkurën pasi u shfaq në një palë bikini të verdha dhe u nis për në det në një udhëtim me varkë, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Modelja e Birminghamit, 23 vjeçarja, mori përsipër fotografitë e saj në Instagram, në të cilat dukej tejet bombastike.

Demi vuri në pah asetet e bujshme dhe stomakun dinjitoz, e cila lirshëm mund të thuhet se rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Duke mbrojtur sytë nga dielli, ajo ka vënë edhe një palë syze dielli në formë ‘syrit të maces’ dhe vendosi një qafore ari.

Pamjet e mëposhtme flasin më shumë se ç’duhet. /Lajmi.net/